GKS MIRKÓW/DŁUGOŁĘKA - strona oficjalna

• autor: komario1, 2016-08-19 20:37

REGULAMIN OBOZU PIŁKARSKIEGO – WOŁÓW 2016

Prawa:

1.Uczestnik ma prawo do zapewnieniu mu bezpieczeństwa podczas pobytu na obozie i podczas przejazdu.

2. Uczestnik ma prawo do zapewnieniu mu pełnej higieny, noclegu oraz wyżywienia.

3. Organizator zapewnia zajęcia zgodne z programem obozu, przystosowane do wieku i zainteresowań uczestników obozu.

4. Uczestnik ma prawo do zgłoszenia zastrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa, wyżywienia i zachowania innych uczestników do trenera i kierownika obozu.

7. Uczestnik ma prawo do oddania pieniędzy czy rzeczy wartościowych jak zegarki, aparaty fotograficzne na przechowanie wychowawcy grupy.

Obowiązki:

1. Aby zostać uczestnikiem obozu piłkarskiego uczestnik musi uiścić pełną opłatę oraz posiadać następujące dokumenty:

- wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu,

- podpisany regulamin obozu,

- legitymację szkolną, dowód osobisty lub paszport

2. Zawodnik zobowiązany jest :

a) brać udział we wszystkich zajęciach programowych, o ile nie został zwolniony z tych zajęć przez trenera lub lekarza.

b) punktualnie stawiać się na zajęciach i aktywnie w nich uczestniczy

c) dbać o czystość i porządek w swoim pokoju i na terenie ośrodka.

d) stosować się do poleceń trenerów i kierownika obozu

e) mieć szacunek do kolegów, trenerów, innych osób starszych i samego siebie.

f) przestrzegać zasad bezpieczeństwa, a w razie dostrzeżenia sytuacji stwarzającej zagrożenie dla życia i zdrowia innych, ma obowiązek natychmiast poinformować o tym opiekuna.

g) pokryć wszystkich strat materialnych jeżeli były przez niego spowodowane.

h) przestrzegać warunków higieny osobistej.

i) przestrzegać ogólnych zasad bezpieczeństwa m.in. dotyczących: kąpieli, ruchu drogowego, korzystania z energii elektrycznej oraz bezpiecznego poruszania się po budynku.

k) informować kadrę obozu o każdej chorobie lub złym samopoczuciu.

3. Uczestnikowi obozu nie wolno oddalać się od grupy oraz poza teren obozu bez wiedzy trenera.

4. Na obozie rzeczy cenne i wartościowe (w szczególności aparaty fotograficzne, mp3 i gry elektroniczne) oraz pieniądze należy przekazać do depozytu opiekunom. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże i zniszczenie ww. rzeczy nie oddanych do depozytu.

5.Obowiązuje zakaz spożywania żywności typu fast food, słodyczy, napojów gazowanych itp.

NIEPRZESTRZEGANIE REGULAMINU SPOWODUJE NASTĘPUJĄCE KONSEKWENCJE:

1. Kara porządkowa – dyżur poza kolejnością

2.Upomnienie przez trenera / kierownika.

3. Nagana kierownika.

4. Powiadomienie rodziców(opiekunów) o zachowaniu.

5. Wydalenie z obozu na koszt własny uczestnika i bez zwrotu kosztów za

niewykorzystany czas pobytu.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GKS MIRKÓWDŁUGOŁĘKA 1:2 Wratislavia Wrocław
2015-05-30, 17:00:00